ŠKOLA MG A SPORTU – dívky

 VÁŽENÍ RODIČE,

ŠKOLA MG A SPORTU při TJ METEOR a SK ELIM TEAM , která působí v ZŠ Rožnov již 30 let, nabízí pro školní rok 2021/2022 následující sportovní program pro děti :

MODERNÍ GYMNASTIKA – TANEC – POHYB  – cvičení pro krásu a ladnost
– zahrnuje cvičení bez náčiní, balet, tanec, akrobacii, cvičení s náčiním /švihadlo, obruč, míč, kužele, stuha/, skupinové pohybové skladby, estetickou gymnastiku,  rytmickou  a taneční průpravu, rozvoj pohyblivosti a koordinace, ladnost, správné držení těla, všestrannou pohybovou průpravu……….

Nadaná děvčátka jsou postupně zařazována do výběrových závodních skupin MG.

ÚSPĚCHY MG:   děvčata získávají medaile a tituly jak na poli oblastním, tak v rámci celé ČR, Několikanásobné  Mistryně ČR v družstvech MG,  11 titulů Mistryně ČR jednotlivkyň MG,titul “Nejlepší jihočeský sportovec roku do 15ti let”  v týmech

ORGANIZACE: cvičení  probíhá po vyučování v tělocvičnách ZŠ Rožnov/2 tělocvičny, zrcadlový sál, /

pod vedením kvalifikovaných  a zkušených trenérek v době mezi 13. a 16. hodinou – dle rozvrhů, které budou stanoveny po vytvoření jednotlivých skupin. Cvičit začínáme od 20.9., rozvrh obdrží přihlášené děti do 15.9. s dalšími organizačními pokyny /případně na stránkách: ZŠ – sekce AKTIVITY – Škola sportu nebo na stránkách Moderní gymnastiky  www.tjmeteor.wbs.cz/

ZÁPIS + INFORMACE:    STŘEDA  8.9.  kabinet trenérů v tělocvičně ZŠ  14.00 – 16.30 hod

Předběžné přihlášky (viz níže) posílejte  e-mailem nebo odevzdejte  při zápisu.

Telefony:    602835075   M.Bublíková,   602182724    J.Bláhová      e-mail: monika.bublikova@o2active.cz

Monika Bublíková – hlavní trenérka

Nabídka pro školní rok 2021-2022

1 MG      Gymnastika – rekreační                            1x týdně                1500,- Kč/pololetí
2 MG      Moderní gymnastika – soutěžní  “B”              2x týdně                 2500,- Kč/pololetí
3 MG      Mod. Gymn. + balet – soutěžní  “A”             3x týdně                 3500,- Kč/pololetí

Platby se provádějí vždy na pololetí popř. na celý školní  rok.

PŘIHLÁŠKA