FOTOGALERIE ŠKOLNÍ ROK 2023/2024 
Druháci v planetáriu
Třetí turnaj v minivolejbalu 
Věda na vsi Včelná 
Soutěž v programování (Baltík, Scratch, Python, Unity)
Velikonoční výtvarná dílna
Den Vody
McDonald´s Cup
Pečení jidášů
Shoppen im Deutschunterricht
Konverzační soutěž v německém jazyce
Dravci, sovy a člověk
Svět orchidejí a sukulentů
Lyžařský kurz 2024 – další fotky
Lyžařský kurz 2024
Okresní kolo olympiády z anglického jazyka
Druhý turnaj v minivolejbalu
Soutěže v programování
Edukační program pro páťáky
Projekt Vesmír
Vánoční výtvarná dílna pro 5. ročníky
Vánoční výtvarná dílna pro 2. a  3. ročníky
Vánoční turnaj ve vybíjené
Vánoční experimenty 
Advent ve škole
Páťáci v Jihočeském muzeu
Jihočeský úsměv
Okresní a krajské kolo ve volejbale
První turnaj v minivolejbalu 2023
Pohár primátorky – 3. místo
Leťme vysoko
Discgolf
Přespolní běh – okresní kolo 

2022/2023
Minivolejbal
Keramika
Vybíjená 3. třídy
Pokusy ve 3. třídách
Pokusy voda,  3.C 22.6.2023vzduch
Výlet 3.B
Převody jednotek v praxi
Časová schránka
Výlet za velbloudy 3.A, 3.C
Turnaj ve vybíjené 3. třídy
Na skok do Afriky
Štafetový pohár – krajské finále
Soutěž v programování – Žatec
Umělecké směry v literatuře
Turnaj – 4. a 5. třídy
Řeka čaruje – 3. třídy
Turnaj ve fotbale a vybíjené žáků 4. a 5. ročníků
Chytrá domácnost
Rozhlédni se! 3.A
Rozhlédni se! 3.B
Plavání 3. třídy
Rozhlédni se! 4.A, 3.C, 4.C
Den Země – úklid školy
Keramika – velikonoce
Velikonoční výtvarná dílna
Základy první pomoci
Ocenění pro Gabrielu a Veroniku
Soutěž v programování Praha
Pokusy – voda, vzduch 3. třídy
2.C – Den zdravého spánku
3.C – Den zdravého spánku
1.A – Den zdravého spánku
4.C – Den zdravého spánku
3.B – Den zdravého spánku
5.C – Den zdravého spánku 
2.B- Den zdravého spánku
4.A – Den zdravého spánku
1.B – Den zdravého spánku
3.B – Pokusy s vodou
Lyžařský výcvik 2023
Karamika 2023 (2)
Tvoření 3.C (2)
M -3.C Geometrie pomocí špaget
Vánoce 2022 2.A
4. ročníky na bruslení
Vlastivědný projekt Náš region
Keramika 2023
Vánoce 3.C
Tvoření 3.C
Tříkrálová sbírka 2023
Vánoční výtvarná dílna
Výtvarná soutěž  „Příroda kolem nás“
Advent ve škole
Čertí den
Přišel k nám Mikuláš
3.třídy v Muzeu a mezi čerty
Soutěž v programování Strakonice 2022
Čertovské učení v 1. třídě
Ocenění v literární soutěži
Soutěž s Eliášem  3.C 
Výhra – Plzeň ZOO 3.C
3. C Vycházka
Sv. Martin, husa tvoření 3.C
3.C tvoření z kostek a sirek
Výhra- Karetní hra Černý Petr 3.C
Přání pro nemocného kamaráda 3.C
Keramický kroužek
28. říjen v projektu 4. ročníků
Den stromů
Návštěva Britského centra
Přespolní běh
Úniková místnost – 9. ročníky