Tento dokument obsahuje prohlášení o přístupnosti webové prezentace Základní škole a mateřské školy L. Kuby 48, České Budějovice, popis používaných nestandardních formátů dat, kontakt na technického správce webu.

ZŠ a MŠ L.Kuby 48 se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na internetovou stránku https://www.zsroznov.cz/. Tato internetová stránka je plně v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Informace prezentované v jiných formátech
Na tomto webu jsou některé informace dostupné v jiné než textové či hypertextové podobě. Odkazy vedoucí na tyto soubory jsou v textu vyznačeny příslušnou ikonou upozorňující na jiný obsah cílového odkazu.

Dokumenty se mohou vyskytnout v těchto formátech:

PDF – pro tento formát je volně ke stažení prohlížeč Adobe Acrobat Reader.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti
Toto prohlášení bylo vypracováno dne 30. 8. 2020.
Prohlášení bylo vypracováno metodou vlastního posouzení provedeného subjektem Základní škola a mateřská škola L.Kuby 48., České Budějovice, příspěvková organizace.

Zpětná vazba a kontaktní údaje
Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek, můžete psát na adresu reditelstvi(zavináč)zsroznov.cz

Postupy pro prosazování práva

V případě, že nebudou Vaše nároky uspokojeny, můžete se obrátit na Ministerstvo vnitra.