Rozloučení 9.C (2020/2021)

ROZLOUČENÍ 

Vážené vedení školy, vážení učitelé a milí žáci, 

 jsme zde proto, abychom se rozloučili stejně, jako třídy před námi. Chceme se rozloučit s celým vedení školy, s našimi učiteli, kteří nás měli alespoň jednou za devět let, ale samozřejmě i s ostatními učiteli. Speciálně se chceme rozloučit i s našimi třídními učitelkami z prvního stupně a naší paní učitelkou třídní Michaelou Kopsovou z druhého stupně. Děkujeme, že jste s námi ty roky třídnictví zvládly. Také nesmíme zapomenout na našeho pana školníka, na milé paní kuchařky a pana kuchaře a také na paní uklízečky, které po nás vždy uklidily náš svinčík.  

Zažili jsme si tu krásných devět let, které nikdo a nic nenahradí, i když byly občas velice náročné. Většina z nás je tu od první třídy, jiní odešli nebo naopak přišli, ale i přes to jsme se dokázali skamarádit. 

Asi mi všichni dáte za pravdu, že je hodně rozdílné, když jsme se viděli v první třídě a když se vidíme teď v deváté. V první třídě jsme byli všichni nejistí, co s námi bude dál, a teď tu stojíme na konci cesty a pokládáme si tutéž otázku: „Co s námi teď bude?“ Samozřejmě bychom tu nejradši zůstali, ale bohužel musíme jít dál do další etapy života. 

Poslední školní rok, byl pro nás ztížený kvůli covidu-19. Karanténa s námi žáky, i učiteli, pěkně zamávala, ale nějak jsme to všechno zvládli. Všechny ty neodevzdané úkoly, nedopsané sešity a opsané písemky jsme zvládli a doufám, že všichni alespoň prošli. I přes to, že byla všude okolo nás samá negativní energie a hodně pozitivních lidí na covid-19, jsme se dokázali zasmát a většina z nás ani covid-19 neprodělala. 

Nikdy nezapomeneme na naše přezdívky, které jsme si za ty roky dali. Nikdo nikdy nebude vědět, co jsme si jako třída zažili. Máme za sebou dlouhou historii a víme, že nebyla jednoduchá, ale to si myslím, že má každá třída. 

Doufáme, že se po těchto chodbách neprocházíme naposledy a že své učitele a kamarády také někdy ještě v životě potkáme. Takže naše milá a okouzlující základní školo, přejeme ti spoustu nových opravených prostorů a hodných žáků, kterým se tu bude líbit. A tím se s tebou loučíme. 

 

Tvoje milá a nejhodnější 9.C