VELKÁ SOUTĚŽ S ELIÁŠEM
Třetí třída se zapojila do soutěže s Eliášem. Nakreslila obrázky s pirátskou tématikou. Pokud se třída umístí, odměnou je kniha Eliáš mezi lidojedy pro každého žáka. Necháme se překvapit, jak to dopadne. 🙂
                                                                

Eliáš mezi piráty se stal oblíbeným hitem nejen mezi rodiči a dětmi. Proto nakladatelství Epocha ve spolupráci s Besedáriem připravili velkou školní soutěž!

Eliášova dobrodružství nás baví a víme, že vás také, proto nás napadlo, že jedno velké dobrodružství nachystáme i pro učitele a jejich žáky. Zapojit se do velké meziškolní soutěže, kreslit obrázky s piráty a potom vyhrát velkou odměnu je přece dobrodružství hodné nejednoho větrem ošlehaného mořského vlka.  
Pravidla soutěže:1. třídu do soutěže přihlásí třídní učitel2. děti ze soutěžící třídy budou kreslit obrázky s pirátskou tématikou3. učitelé budou alespoň na jedné ze sociálních sítí sdílet obrázky své třídy4. až děti obrázky nakreslí, učitelé je i s popisem (od kterého žáka, z jaké školy a třídy obrázek je) pošlou opět na mirka.karaskova@epocha.cz