SOUTĚŽE V PROGRAMOVÁNÍ

SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ – STRAKONICE

Ve dnech  15. a 16. prosince 2023  se konalo ve Strakonicích Vánoční soutěžní setkání v programování. Naši žáci soutěžili v kategorii Baltík. Průběh soutěže: první den mladí programátoři tvořili  podle svých představ úlohu na zadané téma, druhý den měli  za úkol naprogramovat přesně podle zadání 3 soutěžení úlohy.

Všichni soutěžící  si přivezli  za své skvělé výkony věcné odměny a ti nejúspěšnější  i poháry, medaile a diplomy.

Výsledky našich žáků

Kategorie A (1. – 4. třída)
1. místo Filip H.  (4.C)
3. místo David S. (4. C)
5. místo Jakub O. (4.B)
6. místo Maxim B. (4. C)
8. místo Radek L. (4.B)
9. místo Nela L. (2. B)

Kategorie B (5. – 9. třída)
3. místo Pavel H. (5. C)
4. místo Natálie B. (6. B)
7. místo Hugo K. (5. B)
8. místo Martin B. (5. A)

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ V PROGRAMOVÁNÍ

Každý rok soutěží mladí programátoři ve vánočním programování. V průběhu prosince vytvářejí doma nebo na kroužcích programy na téma Vánoce, Mikuláš, zimní sporty. Soutěží se v jazyce Baltík, Scratch.

Děti z naší školy z kroužku Baltík opět vytvořily mnoho zajímavých programů, některé z nich jsme poslali do soutěže a zde jsou nejlepší výsledky:

Kategorie A (1. – 2. třída)
1.místo Nela L. (2. B)

Kategorie B (3. – 4. třída)
5. místo tým Filip H,. David S. (4.C)

Kategorie C (5. – 7. třída)
2.místo Natálie B. (6.B )
4. místo Martin B (5.A)

Dále jsme do soutěže  poslali pěkné programy těchto žáků:ze 4. tříd – Matouš P., Tomáš F,. Radek L.,z 5. tříd – Jakub J., František B,. Gabriela P., Leona Č.

Všem děkujeme za skvělé výsledky a reprezentaci naší školy!