Soutěž v Baltíkovi – on-line

Ve Strakonicích dne 11. prosince 2021 proběhne soutěžní setkání příznivců Baltíka.
Soutěž se bude konat distančně v těchto kategoriích:

  • Kategorie A – B3, žáci 1. stupně ZŠ
  • Kategorie B – B3, žáci 2. stupně ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázi

Soutěžit se bude v sobotu od 8.00 do 12.00 hodin. Zadání najdete na hlavní stránce webu www.dukelska.strakonice.cz

Hodnotit se bude každá úloha počtem bodů a ještě jedním koeficientem, ve kterém bude zahrnuta efektivita i přehlednost. U úlohy č. 2 bude koeficient přidělen za jinou vlastnost programu než jeho efektivitu a přehlednost.

Zadání bude obsahovat čtyři příklady stejné pro obě kategorie. Nesmíte používat scény ani měnit banky. Nebudete-li něco umět, vynechte to nebo to udělejte trochu jinak. Hodnotit se bude funkčnost programu a efektivita řešení.

Svá řešení pošlete po skončení soutěže do 12.30 hod na adresu zdenek.gracik(zavináč)seznam.cz. Posílejte pouze soubory BPR – tedy programy. Do zprávy prosím připište vaše jméno a příjmení, třídu, školu a jméno vašeho učitele.