Poslední týden se odehrával v duchu Harryho Pottera.

Už v pátek předchozího týdne se objevil pod dveřmi třídy dopis z Bradavic, že tam potřebují pomoci od dětí najít ztracený kámen mudrců.

Děti přišly začátkem týdne vybaveni na cestu dle předem daných instrukcí. Obdržely jízdenky a z nástupiště 9 ¾  prostoupily zdí do expresu, který je odvezl do Bradavic. Tam je kouzelný mluvící klobouk rozdělil do 4 kolejí, za které celý týden děti bojovaly a získávaly kameny v barvě svých kolejí. Vyrobily si sovu Hedviku, vyzkoušely let koštěti, vymyslely kouzelná zaříkávadla, namíchaly kouzelné lektvary, vyrobily si kouzelnickou hůlku, nechaly si věštit z kouzelné koule a karet, vyrobily si svůj kouzelný amulet. V pátek si nejdříve vyzkoušely své hledací schopnosti a nakonec v areálu MŠ našly kameny mudrců zavěšené na stromě. Týden v Bradavicích jsme zakončili předáním čarodějnických vysvědčení a vyhlášením vítězné koleje. 1. Mrzimor, 2. Nebelvír, 3. Havraspár, 4. Zmijozel.

fotogalerie