Tento týden jsme hodně cestovali. Zpočátku týdne si děti musely zařídit cestovní pasy a palubní lístky. V úterý 1.6. jsme Den dětí oslavily netradičně. Ráno se děti sešly v přístavu U Myšek, kde nastoupily na loď, kterou svět neviděl. Nejprve jsme dopluli do Austrálie, kde děti skákaly v pytlích jako klokani, poté lovily ryby v Norsku, v Brazílii se zúčastnily karnevalu a soutěže s balonkovým tancem a nakonec si v Číně vyzkoušely , jak se jí čínskými hůlkami. Jelikož bylo celé dopoledne velmi náročné, zakončily svůj den velkolepou námořnickou hostinou.

Po celý zbytek týdne jsme cestovali. Nejprve jsme byli na Slovensku, poté v Rusku a nakonec jsme přeletěli do USA. Ve všech zemích jsme ochutnali jejich tradiční jídlo.

Všechny děti obdržely po návratu do MŠ certifikát o úspěšné „Cestě kolem světa“.

fotogalerie