NA TÉTO STRÁNCE BUDEME POSTUPNĚ ZVEŘEJŇOVAT VIDEA A NÁVODY,  které pomohou žákům v práci s TEAMSy.
např.:
–  jak odevzdat práci ve Wordu pomocí Teams
– jak komunikovat s učitelem prostřednictvím Teams
– jak  správně nahrát soubor do ZADÁNÍ  v Teamsech
….
DOTAZY  směrujte na jandova@zsroznov.cz
Na základě Vašich dotazů, s čím potřebujete pomoci,  budeme postupně vytvářet návody.

Jak se připojit k Microsoft Teams a kde najít materiály pro žáky

K videím jsou dostupné titulky. Můžete jej zapnout tlačítkem na dolním panelu přehrávače
(vedla tlačítka pro zvětšení na celou obrazovku).

Základní práce s Teams
Vysvětlení jednotlivých karet aplikace: aktivita, chat (komunikace s učiteli), týmy (soubory s materiály), kalendář, hovory, soubory.

Příspěvky a schůzky
Zobrazení skrytých kanálů, jak správně přidat příspěvek (oslovení uživatele, odpověď na zprávu), připojení se do schůzky, kam psát při schůzce (otevření chatu schůzky), sdílení obrazovky.

Videa v aplikaci Stream
Jak najít záznamy schůzek z požadovaného předmětu.

Odevzdání úkolu
Jak vypracovat elektronické zadání, nahrát soubor z PC, kde se podívat na ohodnocení úkolu.

Odevzdání úkolu ze smartphone
Kde najít úkoly v mobilní aplikaci, jak nahrát soubor z aplikace a odevzdat úkol.

Úkoly ve OneNote
Video ukazuje, kde najít úkoly z aplikace OneNote, pokud máte problémy, že se Vám nenačte přímo v aplikaci Teams.