Výuka v době uzavření ZŠ

Vážení rodiče,
vzhledem k nejasné délce uzavření škol se o vynucených prázdninách náhradní výuka uskuteční převážně prostřednictvím internetu.

Žákům se budou zadávat úkoly přes systém Bakaláři nebo  prostřednictvím výukového prostředí MOODLE, kam budou učitelé vkládat materiály, odkazy,  pracovní listy.
Budeme se  snažit udržet žáky v činnosti.

Po návratu do školy bude s žáky učivo samozřejmě probráno, nicméně dlouhotrvající pauza by měla značný negativní vliv na rozvoj žáků.

Pokud budou mít žáci od svého učitele připravený kurz v prostředí MOODLE, který je dostupný z webu školy, nemusíte se nikam registrovat, všechny kurzy jsou otevřené pro hosty.  Nejprve si vyberete příslušný kurz, a na další stránce stisknete tlačítko „Přihlásit se jako host“. V současné době intenzivně probíhá příprava kurzů v tomto prostředí.

Dále mají žáci možnost procvičovat matematiku v prostředí AKTIVNÍ MATIKÁŘ
Odkaz je opět z webu školy v sekci PODPORA VÝUKY.
Přihlašovací údaje poskytnou žákům 2. stupně jednotliví vyučující matematiky.

V době uzavření ZŠ  nakladatelství Fraus zpřístupnilo všechny elektronické učebnice pro všechny žáky ZDARMA. www.fraus.cz/ucenidoma.

Matematika – SPEEDMAT:
v období od 11.3.2020 mohou všichni žáci v ČR a SR soutěžit a ukládat svoje výsledky i z domácích počítačů.
Výsledky budou připsány v výsledkům školy a žák může získat všechny ceny (diplomy, batohy i USB disky), jako kdyby pracoval v budově školy.
Toto platí do zahájení běžné výuky do odvolání antivirových omezení.
Odpovědi na Vaše otázky, výsledky, pravidla najdete na webových stránkách:
www.speedmath.eu

A pro děti, které se doma nudí: