VELIKONOČNÍ KRASLICE 2019 – TJ SOKOL V TÁBOŘE

Pohárový závod pro základní i kombinovaný program se konal v Táboře za účasti 183
závodnic z 16 oddílů ČR.
Opět jsme si odvezly medaile i cenné zkušenosti.

Výsledky ZP:
0.C
1. Kolmanová Zita TJ Meteor České Budějovice

2. Čekalová Zuzana TJ Meteor České Budějovice
3. Zátopková Vendula TJ Meteor České Budějovice
………………. 4. Zíková Veronika TJ Meteor České Budějovice
5.-6. Pospíšilová Gabriela TJ Meteor České Budějovice
Kobzová Lota TJ Meteor České Budějovice
7. Doubková Zora
11. Michalová Lucie
12. Dvořáková Lucie
16. Sotonová Nina všechny TJ Meteor ČB

0.A
1. Vesecká Sofie TJ Meteor České Budějovice

2. Kršková Lucie ŠSK Active Žďár nad Sázavou
3. Koloušková Barbora ŠSK Active Žďár nad Sázavou

IB.
1. Poláková Julie Slovan Plzeň
2. Dokulilová Ester ŠSK Active Žďár nad Sázavou
3. Šebestová Nela Slovan Plzeň
……………….. 10. Motzová Andrea TJ Meteor České Budějovice
13. Fialová Emma -„-
15. Hakl Gita Lucie -„-

I.A.
1. Kadlecová Anna Slovan Plzeň
2. Cuřínová Denisa TJ Sokol Cerhovice
3. Mertlíková Sofie TJ Tatran Volary
………………… 10. Nováková Simona TJ Meteor České Budějovice

II.B
1. Krýchová Nikola TJ Meteor České Budějovice
2. Sovová Kristýna TJ Tatran Volary
3. Horváthová Gabriela ŠSK Nové Město na Moravě
……………………. 5. Růžičková Nela TJ Meteor ČB
6. Poustková Nela
7. Chládová Adéla
12. Samková Laura všechny TJ Meteor ČB

II.A
1. Vlková Nikola TJ Meteor České Budějovice
2. Švehlová Sabina TJ Meteor České Budějovice
3. Tobiášová Ema TJ Meteor České Budějovice
…………………… 4. Svobodová Natálie
5. Nowaková Amélie
6. Čápová Zuzana
8. Erhartová Eliška všechno TJ Meteor ČB

IV. kat.

1. Kopečná Viktorie TJ Meteor České Budějovice
2. Vavrochová Ilona TJ Meteor České Budějovice
3. Ryjáčková Magda TJ Meteor České Budějovice
………………………4. Kubešová Nela -„-
6.Horká Klára -„-

Výsledky KP

I.kat.
1. Řehořková Agáta TJ VS Praha Zelený pruh
2. Hrochová Julie TJ VS Praha Zelený pruh
3. Kladrubská Nella TJ Meteor České Budějovice

II.kat.
1. Dorčáková Tina TJ Meteor České Budějovice
2. Valhová Karolína TJ Meteor České Budějovice
3. Potužníková Natálie TJ Sokol Tábor

V.kat
. 1. Novodvorská Eliška TJ Meteor České Budějovice
2. Radošová Kristýna TJ Meteor České Budějovice
3. Schmidtová Veronika TJ Sokol Tábor

fotogalerie
fotogalerie2