Vážení rodiče,

od pondělí 1. března 2021 dochází k dalším zpřísnění opatření – uzavření základní školy i mateřské školy.

Počínaje tímto dnem je opět zakázána osobní přítomnost žáků na vzdělávání na 1. i 2. stupni základní školy, a to včetně žáků 1. a 2. tříd. Žáci budou zůstávat doma a povinně se zúčastňovat výuky distanční formou v prostředí MS Teams dle rozvrhu své třídy.

Žáci, kteří se vzdělávají distančně, mají od pondělí 1. března 2021 možnost přijít si pro oběd do školní jídelny v době od 12:00 do 13:50 hod. a oběd bude možné vydat pouze do jídlonosičů.

Žákům, kteří se doposud vzdělávali distančně a využívali možnosti vyzvednout si ve školní jídelně dotovaný oběd, zůstávají obědy i nadále přihlášené, ostatní žáci mají obědy odhlášené.

V případě zájmu o docházení pro obědy do školní jídelny si stravu přihlaste přes www.strava.cz. Pokud systém www.strava.cz opětovné přihlášení nepovoluje, kontaktujte emailem či telefonicky vedoucí školní jídelny paní Ing. Glaserovou (glaserova@zsroznov.cz).

Docházet pro obědy mohou pouze přihlášení strávníci. Žáci do školy vstupují POUZE hlavním vchodem a do jídelny odcházejí až po přezutí v šatně.

V případě změn sledujte informace na webových stránkách školy a v systému Bakaláři.

Děkujeme za pochopení
vedení školy