Velký úspěch našich mladých programátorů!

V sobotu 12.11. se konala v Praze soutěž o nejzajímavější program vytvořený v programu Baltík 3. Žáci na svých programech pracovali týdny až měwsíce a v sobotu je předvedli před odbornou porotou. Celkem jsme si přivezli ze 4 kategorií dvě zlaté, dvě stříbrné a dvě broznové medaile! 

Soutěžilo se ve 4 kategoriích, v kategorii A (program na téma pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký) jsme neměli žádného zástupce.
Kategorie B – Bezpečný internet: vynikající 2. místo Tobiáš Brodec (7.A)
Kategorie C – Volné téma (I. st. ZŠ)- naši žáci obsadili prvních 5 místo!! 1. místo tým Ondřej Ryjáček, Daniel Petrů (5.B), 2. místo Zuzana Lučanová (4.C), 3. místo tým Kristýna Paraniaková, Eliška Haymannová (5.B), 4. místo Terezie Matlasová (4.C), 5. místo tým Jakub Slavětínský (4.A), Jáchym Racek (4.C), 7. místo Matěj Podroužek (5.B), 10. místo Miloslav Suchý (4.A), 11. místo Karel Kűhnel (4.A )
Kategorie D – Volné téma (II. st. ZŠ): bezkonkurečně 1. místo Matyáš Hronek (8.B), 3. místo Patrik Staes (7.A), 16. místo tým Eliška Barbora Plachtová (6.A), Lenka Babková (5.A)
GRATULUJEME!! Soutěž natáčela TV Praha 13, odkaz na video zde bude po zveřejnění.

aktualizováno: 12.11. 2018      fotogalerie