Přespolní běh – okresní kolo

Ve středu 20. září se v Českých Budějovicích tradičně konal přespolní běh, kterého se zúčastnili vybraní žáci ZŠ a MŠ L. Kuby. Soutěž byla pro naši školu velmi úspěšná, všichni žáci odjížděli s medailemi. Celkové umístění školy: chlapci kategorie III (6.+7. ročník) 3. místo, dívky kategorie III (6.+7. ročník) 1. místo, chlapci kategorie IV (8.+9. ročník) 3. místo, dívky kategorie IV (8.+9. ročník) 1. místo. Dívky postoupily do krajského kola, které se uskuteční v Jindřichově Hradci. V kategorii chlapců 6. a 7. tříd zvítězil Lukáš S. V kategorii dívek 6. a 7. tříd obsadila 3. místo Veronika P. V kategorii chlapců 8. a 9. tříd zvítězil Miloslav S. V kategorii dívek 8. a 9. tříd vybojovala 2. místo Ester M. Moc se těšíme na další skvělé výkony a děkujeme žákům za jejich snahu a odhodlání! Sportu zdar!

fotogalerie