Ocenění úspěšných žáků naší školy

V pondělí 14. září se v obřadní síni radnice konalo slavnostní ocenění žáků českobudějovických základních škol, kteří se umístili  v minulém školním roce v různých vědomostních, sportovních či uměleckých soutěžích na medailových pozicích.
Celkem 46 dívek a chlapců převzalo z rukou náměstka primátora pro školství Viktora Vojtka ocenění a dárky ve formě peněžité poukázky na odběr knih a sportovního vybavení.
Velice si vážím a obdivuji úspěchy, kterých tyto děti a mladí lidé dosáhli na nejrůznějších krajských přeborech, olympiádách, v jazykových soutěžích, ale i na poli sportovních utkání, šachových turnajů či tanečních soutěží. Věřím, že s některými se jistě ještě budeme setkávat i na dalších ročnících těchto slavnostních setkání,“ uvedl náměstek.

Z naší školy byli oceněni žáci:

Tina D., (bývalá 5.) – 1.místo v literární soutěži
Zdeněk C.,  (bývalá 8.) – 2. místo v okresním kole fyzikální olympiády
Tobiáš B.,  (bývalá 8.) – úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády, úspěchy v programovacích soutěžích
Matyáš H., (bývalá 9.) – 1. místo v soutěži Talent Jihočeského kraje, úspěšná řešitel  okresních kol olympiád v českém jazyce, dějepisné, matematické olympiádě
Kateřina K.,  (bývalá 9.) – 1. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce

 

fotogalerie