Ocenění úspěšných žáků naší školy

V pondělí 14. září se v obřadní síni radnice konalo slavnostní ocenění žáků českobudějovických základních škol, kteří se umístili  v minulém školním roce v různých vědomostních, sportovních či uměleckých soutěžích na medailových pozicích.
Celkem 46 dívek a chlapců převzalo z rukou náměstka primátora pro školství Viktora Vojtka ocenění a dárky ve formě peněžité poukázky na odběr knih a sportovního vybavení.
Velice si vážím a obdivuji úspěchy, kterých tyto děti a mladí lidé dosáhli na nejrůznějších krajských přeborech, olympiádách, v jazykových soutěžích, ale i na poli sportovních utkání, šachových turnajů či tanečních soutěží. Věřím, že s některými se jistě ještě budeme setkávat i na dalších ročnících těchto slavnostních setkání,“ uvedl náměstek.

Z naší školy byli oceněni žáci:

Tina Dorčáková (bývalá 5.A) – 1.místo v literární soutěži
Zdeněk Chval (bývalá 8.B) – 2. místo v okresním kole fyzikální olympiády
Tobiáš Brodec (bývalá 8.A) – úspěšný řešitel okresního kola fyzikální olympiády, úspěchy v programovacích soutěžích
Matyáš Hronek (bývalá 9.B) – 1. místo v soutěži Talent Jihočeského kraje, úspěšná řešitel  okresních kol olympiád v českém jazyce, dějepisné, matematické olympiádě
Kateřina Kotková (bývalá 9.A) – 1. místo v okresním kole olympiády v anglickém jazyce

 

fotogalerie