Medailové úspěchy gymnastek

PODZIMNÍ SEZONA MODERNÍCH GYMNASTEK ČESKOBUDĚJOVICKÉHO METEORU

OPĚT S MEDAILOVÝMI ÚSPĚCHY

Sportuj se lvíčaty  – 15.11.2022 – video
fotogalerie

Po 3 letech patřila podzimní sezona společným skladbám. Gymnastky Meteoru se opět zařadily do série závodů Českého poháru, který měl v tomto ročníku 4 kola. Závodilo se celkem v šesti věkových kategoriích vždy ve dvou provedeních. Představilo se  přes 60 skladeb z 15ti oddílů ČR.
První kolo se uskutečnilo v Plzni a našim závodnicím, z nichž převážná část navštěvuje (nebo navštěvovala) ZŠ L. Kuby, hned několikrát „zacinkaly“ medaile!  Naše malé naděje se skladbou Shrek (Nina S., Lota K., Zora D., Aneta Č., Jana Ch.) získaly bronzové medaile, v I. kategorii s náročnou sestavou s obručemi – skladba Spakrling diamonds (Nella K., Andrea M.,  Sofie V.,Freesia May S., Emma F.) – pak děvčata braly nejcennější zlaté medaile, stejně tak i jejich starší oddílové kolegyně ve III. kat. se skladbou Raining men (Emma T.,Zuzana Č.,  Natálie S.,Amélie N.,Marion M.). V kategorii II. předvedly svou sestavu s míči s názvem Gimmi! Gimmi!  (Tina D., Nikola K.,Sabina Š.,Nikola M.) a přivezly domů bronz.

Ve IV. kategorii jsme obsadily hned 2 medailové pozice – skladba Explosive (Magda R.,Jasmine Š.,Nela K.,Ilona I., Sára M.) získala stříbrné medaile a skladba Top Gun (Šárka Ř.,  Kateřina M., Adriana P., Eliška N., Zuzana H.) získala medaile bronzové.
I v dalších kolech se našim závodnicím dařilo, v závodech v Mariánských Lázních, v Praze a v Českých Budějovicích sbíraly  další medaile i cenné body do konečného bodování Českého poháru. Děkujeme všem závodnicím za vzornou a úspěšnou reprezentaci!

 

Celkové výsledky  závodů  Českého poháru 2022:

Roč. 2015

0.B  1.  TJ VS Praha Zelený pruh

 1. TJ Sokol Horní Jířetín
 2. SKMG Stodůlky Praha     

…………….6. TJ Meteor České Budějovice  -Kouzla králů I.  Amálie B.,  Adéla Č., Kateřina K.,

Sofie R., Sofie S.,  Justýna Š.  –všechny  2.tř.

 

Roč.  2013- 2014       

0.A  1. TJ VS Praha Zelený pruh

 1. TJ VS Praha
 2. SKMG Stodůlky Praha

……………4. TJ Meteor České Budějovice – Shrek – Nina S., Lota K., Jana Ch., Zora D.,

Aneta Č.   –  4.tř.

 1. TJ Meteor České Budějovice – Tangled I. – Anežka P., Eliška D., Izabela F.,

Julie K.,  Eliška S.

 1. TJ Meteor České Budějovice – Tangeld II. – Polina H., Ivy May S.,

Evelína H., Veronika M.,  Ella  P.

 

Roč. 2011- 2012

I.kat.  1. SKMG Stodůlky Praha

 1. TJ VS Praha Zelený pruh
 2. TJ Meteor České Budějovice  – Nella K., Andrea M., Sofie V.,   5.tř.

Freesia May S., Emma F.

……..  5. TJ Meteor ČB – Candy – Lucie D., Zuzana F., Lada K., Helena L., Anna S.

 

Roč. 2009 – 2010

 1. kat. 1. TJ VS Praha
 2. TJ VS Praha Zelený pruh
 3. TJ Meteor České Budějovice – Gimmi, Gimmi! – Tina D., Nikola K.,

Sabina Š., Nikola M.      7.+8.tř.

…………….5. TJ Meteor České Budějovice – Bad Romance – Nela P., Karla K.,    7.tř.

Simona N. Anna Š., Megie S.

 

Roč. 2007-2008

III.kat. 1. SK MG Stodůlky Praha

 1. TJ VS Praha Zelený pruh
 2. SK Triumf Praha

………………4. TJ Meteor České Budějovice –Raining maen – Ema T., Zuzana Č.  8.tř.

Natálie S., Amélie N., Marion H.

 

Roč. 2006 a st.

IV.kat.   1. TJ VS Praha B

 1. TJ Meteor České Budějovice –Top Gun – Šárka Ř., Adriana P., Eliška N.

Kateřina M., Zuzana H.

 1. TJ VS Praha A

……………4. TJ Meteor České Budějovice Explosive – Magda R., Jasmine Š.,

Nela K., Ilona V., Sára M.