Logická olympiáda

Je zahájena registrace do  Logické olympiády 2021 pro soutěžící i učitele a je  možná do 30. září 2021. Pokud s námi chcete soutěžit, pak Vás můžeme zařadit na seznam zájemců o soutěž a včas Vás upozorníme na zahájení registrací, stačí zadat svůj email na stránce pro registraci.

informace o soutěži

Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.

• Soutěž je pro soutěžící zdarma.
  • Soutěž je vyhlášena pro následující kategorie:

Kategorie MŠ: mateřské školy

Kategorie A1: žáci 1. třídy základní školy

Kategorie A2: žáci 2. třídy základní školy

Kategorie A: žáci prvního stupně základních škol (3. – 5. třída).

Kategorie B: žáci druhého stupně základních škol (6. – 9. třída a odpovídající ročníky víceletých gymnázií, tj. první dva ročníky u šestiletých gymnázií nebo první čtyři ročníky u osmiletých gymnázií).

plakát k soutěži