Logická olympiáda 2019

Zveme Vás k účasti v logické olympiádě.
www.logickaolympiada.cz
Soutěže se mohou zúčastnit všichni žáci školy – od 3. třídy bude soutěž probíhat v rámci výuky.
Mladší žáci a dokonce i děti MŠ mohou soutěži doma.

Registraci probíhá do konce září!!
Časový harmonogram soutěže a veškeré další informace jsou  ZDE   a  dále v přiložených letácích:
Leták
Logická olympiáda 2019

„Logická olympiáda je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování. Logická olympiáda je svým pojetím unikátní soutěží, protože se nejedná o znalostní soutěž, ale o soutěž rozvíjející především schopnost samostatného logického uvažování.“

Logická olympiáda. Logická olympiáda [online]. Praha: Mensa, 2019 [cit. 2019-09-09]. Dostupné z: https://www.logickaolympiada.cz