Bobřík informatiky

Od 4.11. do 13.11. se na naší škole konal Bobřík informatiky pro žáky 4. – 9- tříd.

soutěžilo se ve 3 kategoriích:

MINI – 4.-5. třída – 153 účastníků. – nejúspěšnější:
maximum bodů  je 192, pro získání Bobříka je nutné mít alespoň 120 bodů

Mikuláš Kosař 192
Matyáš Hořava 192
Jáchym Racek 180
Ester Melicharová 176
Lukáš Petrášek 161
Tomáš Kadoun 160
Málková Michaela 156
Jan Toušek 156
Krštof Chrenka 156
Adam Chalupa 152
Jakub Slavětínský 152
Anna Frommová 148
MIloslav Suchý 148
Petr Douda 148
Matouš Fencl 148
Vanesa Vejskrabová 148
Michal sýkora 144
Štěpán Tureček 144
Jakub 144
Pašek Michal 144
Anežka Nováková 144
Anna Borovanská 144
Němec Michal 140
Koubová Kateřina 140
Sabina Hošková 140
Karel Lhotský 140
Aneta Michajlovičová 137
Mark Doell 136
Adam Novotný 136
Zuzana Lučanová 132
Chmelař Sebastian 132
Novotná Pavlína 132
Adéla Králová 132
Magdaléna Bočková 132
Adéla Máchová 132
Tanya chovancová 132
Eliška Fabiánová 129
Martin Našinec 129
Jakub Krupica 128
Eliška Erhartová 128
Františef Martinovský 128
Ema Podroužková 128
Marek Hořava 125
Laura Voldřichová 124
Nikola Krýchová 124
Martin Friebel 124
Kubát Matěj 124
Lucie Machová 124
Eliška Vodrážková 124
Miloš Houska 122
Denisa Peterková 121
Eva Cettlová 120
Dominik Stránský 120
Natálie Vyšínová 120
Jirak Richard 120
Dominik Vlk 120

BENJAMIN – 6.-7.třída – 91 žáků – nejúspěšnější:
maximum bodů  je 192, pro získání Bobříka je nutné mít alespoň 120 bodů

Jiří Gasseldorfer 180
Jakub Vágner 152
Nikola Lavičková 144
Tereza Tomrlová 122

KADET –  8.-9.třída – 101 žáků – nejúspěšnější:
maximum bodů  je 192, pro získání Bobříka je nutné mít alespoň 120 bodů

Matyáš Hronek 180
Markéta Grebeňová 180
Lukáš Lacina 168
Dagmar Jiroušková 160
Patrik Staes 160
Tobiáš Brodec 160
Jana Housková 153
Denis Majrich 152
Magda Ryjáčková 152
Karolína Vlasáková 148
Kateřina Kotková 148
Michal Heller 141
Jakub Horejš 140
Adina Roženská 137
Filip Sklenář 137
Ondřej Lounek 136
Rozálie Pokorná 135
Adam Poustka 135
Lenka Řežábková 133
Michaela Kosařová 132
Zoe Donaldson 132
Alexandra Bednářová 129
Beáta Smržová 128
Barbora Sekavová 125
Leontýna Holíková 125
Anna Sychrová 124

Úspěšným soutěžícím gratulujeme !!