17.4. – Baltie – školní kolo
17.4. – Baltie
10.4. – dokončovat BALTÍKOVINY: ÚLOHA 10, dále program VLAJKY
3.4. – dokončovat BALTÍKOVINY: ÚLOHA 10
27.3. – kroužek NENÍ
20.3.. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
6.3.. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
21.2. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
14.2. – dokončit Baltíkoviny, dále vlastní programy – téme: 1. stupň – 3 prasátka, 2. stupeň – Pokémoni. Nebo vlastní téma. příprava na soutěž do Prahy
7.2. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
31.1. – Požáry 1.-3. třída Poklad mírně pokročilí Chyť pokročilí
24.1. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
17.1. – BALTIE – DOMÁCÍ KOLO – vytvoř si novou složku „baltie2024“ , v ní si vytvoř další složku „domaci“ , NÁZVY ÚLOH jsou pouze čísla „1“ , „2“,..
10.1. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
3.1. DOKONČIT BALTÍKOVINY, DOKONČIT VÁNOČNÍ PROGRAM
Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
dále DOBÝVÁNÍ HRADU LEHČÍ, DOBÍRÁNÍ HRADU TĚŽŠÍ
20.12. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
13.12. – dokončení Baltíkovina a vánočních programů 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
6.12. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
29.11. – všechny skupiny – Vánoční programy. Kdo bude hotov – jednodušší program SVĚTLO, obtížnější program – BOHOVÉ
22.11. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
15.11. – vlastní programy s tematikou: Vánoce, Mikuláš, advent, Tři králové nebo Zima, zimní sporty
8.11. – Baltíkoviny 1.-3. třída Baltíkoviny 4. – 6. třída Baltíkoviny 7. – 9. třída
1.11. mírně pokročilí (2. a 3. třída) – KONEC HALOWEENU (jednodušší), pokročilí (4. – 7. třída) –KONEC HALOWEENU nebo LABYRINT
25.10. mírně pokročilí (2. a 3. třída) – HALOWEEN (jednodušší), pokročilí (4. – 7. třída) – HALOWEEN
18.10. mírně pokročilí –ANIMACE, pokročilí – ZMĚNA ČASU
11.10. všichni – informace o soutěži, pak program DRAK
4.10. mírně pokročilí – POKLAD, pokročilí – NAJDI POKLAD
27.9. mírně pokročilí – TELEPORTY , pokročilí – HRA S TELEPORTY
20.9. mírně pokročilí – MORE , pokročilí – PIRÁTSKÁ ŠKOLA
Tematické kodování (online, tvůrčí na zadané téma): 14. – 15. října 2023
Vánoční soutěž (tvůrčí, korespondenční) : PROSINEC, LEDEN 2023/2024
Předvánoční setkání Strakonice (prezenční):15 – 16. 12. 2023
Tvůrčí soutěž Praha (tvůrčí, prezenční) : BŘEZEN 2024
Baltie 2024: ÚNOR – ČERVEN 2024
Aktuality: