JIHOČESKÁ LIGA MODERNÍ GYMNASTIKY PRO ZÁKLADNÍ A KOMBINOVANÝ PROGRAM.

Gymnastky Meteoru zahájily jarní sezonu jednotlivkyň závodem v Bernarticích, který uspořádal oddíl MG TJ Sokol Milevsko.  Celkem se utkalo 106 závodnic jihočeské oblasti a meteorské závodnice si odvezly  22 medailí!

Výsledky ZPMG:

0.B
1. Ondrušková Valérie            TJ Sokol Milevsko
2.Pospíšilová Gabriela TJ Meteor České Budějovice
3.Dvořáková Lucie                 TJ Meteor České Budějovice
………………..4. Čekalová Zuzana                    TJ Meteor ČB             

0.A
1. Kladrubská Nella                  TJ Meteor České Budějovice
2.Vesecká Sofie TJ Meteor České Budějovice
3.Posavádová Nora TJ Sokol Tábor

I.kat.
1. Klementová Agáta                TJ Tatran Volary
2.Mertlíková Sofie TJ Tatran Volary
3.Jenčíková Sabina GSK Tábor

II.kat.
1. Nowaková Amélie                TJ Meteor České Budějovice
2.Erhartová Eliška TJ Meteor České Budějovice
3.Vlková Nikola TJ Meteor České Budějovice
……………………4.-5. Krýchová Nikola
Tobiášová Ema
5.Švehlová Sabina
6.Hirschová Marion
7.Svobodová Natálie
13.Samková Laura
14.Růžičková Nela
17.Poustková Nela
18.Chládová Adéla
21. Rottnerová Adéla     všechny TJ Meteor ČB

III.kat.
1. Mlčochová Sára                    TJ Meteor České Budějovice
2.Valhová Ester TJ Meteor České Budějovice
3.Šebestová Natálie TJ Tatran Volary
……………………5. Vodičková Anna                       TJ Meteor ČB
9.Ulmanová Lenka TJ Meteor ČB

IV.kat.
1. Vavrochová Ilona                     TJ Meteor České Budějovice
2.Kopečná Viktorie              TJ Meteor České Budějovice
3.Ryjáčková Magda     TJ Meteor České Budějovice

 

V.kat.
1. Hořínková Zuzana                   TJ Meteor České Budějovice
2.Vejsadová Klára TJ Meteor České Budějovice
3.Mikolášová Marika TJ Meteor České Budějovice
           ………………..4. Grohmannová Anna                          TJ Meteor ČB

Výsledky KPMG:

II.kat.
1. Dorčáková Tina                 TJ Meteor České Budějovice
2.Valhová Karolína TJ Meteor České Budějovice
3.Staňková Sofie TJ Sokol Milevsko

IV.kat.
1. Dorčáková Vanda                TJ Meteor České Budějovice
2.Prieglová Aneta               TJ Meteor České Budějovice
3.Novotná Nela TJ Meteor České Budějovice
    ………………. 4. Štrbová Jasmine                              TJ Meteor ČB

V.kat.
1. Radošová Kristýna              TJ Meteor České Budějovice
2.Novodvorscká Eliška TJ Meteor České Budějovice
3.Schmidtová Veronika TJ Sokol Milevsko

fotogalerie

fotogalerie 2