Baltík
BALTÍKOVINY
Během celého školního roku se někteří naši žáci účastnili korespondenční soutěže Baltíkoviny. Řešili samostatně nebo s pomocí vedoucího kroužku 10
Číst dále.
DEN ROZMANITOSTI
V pátek 17.5. se čtvrťáci zúčastnili v zahradě Biologického centra Na Sádkách Dne rozmanitosti, který byl organizován při příležitosti oslavy Mezinárodního dne
Číst dále.
Mladý programátor – celostátní kolo
ve dnech 17.5. – 19.5. 2019 jsme se účastnili CELOSTÁTNÍHO kola soutěže Mladý programátor, konané  na Základní škole Bílá cesta,
Číst dále.
Scratch cup
V letošním školním roce se naši žáci poprvé účastnili soutěže SCRATCH CUP. Z programovacím jazykem scratch se  krátce seznámili v
Číst dále.
Roboti ve škole
I do naší školy už dorazil nejnovější trend – práce s roboty – a to nejen na kroužcích (roboti Lego
Číst dále.
BIZONS CUP 2019
Prvním důležitým závodem pro závodnice kombinovaného programu byl celorepublikový závod, který připravil oddíl VS Praha – Zelený pruh 23.3. Opět
Číst dále.
JČ LIGA MODERNÍ GYMNASTIKY
JIHOČESKÁ LIGA MODERNÍ GYMNASTIKY PRO ZÁKLADNÍ A KOMBINOVANÝ PROGRAM. Gymnastky Meteoru zahájily jarní sezonu jednotlivkyň závodem v Bernarticích, který uspořádal oddíl
Číst dále.
Přijímací řízení na SŠ
ZÁPISOVÉ LÍSTKY obdrželi zákonní zástupci od výchovného poradce v průběhu měsíce ledna, února. Zápisový lístek je nutné vyplnit a odevzdat
Číst dále.
ČESKOMORAVSKÝ POHÁR  – FINÁLE
Po urputných bojích na moravské půdě získaly gymnastky Meteoru stříbrné medaile! Výsledky:   0.A  2009-2010  1. TJ VS Praha Zelený
Číst dále.
FOTBALOVÝ MC DONALD´S CUP
I přes nepříznivé počasí se v pondělí 29. dubna podařilo odehrát všechny zápasy školního kola fotbalového turnaje. Zvítězili chlapci z
Číst dále.
MČR SPOLEČNÝCH SKLADEB
– gymnastky Meteoru získaly pro svůj klub nejvyšší titul!!! Nejvyšší soutěž sezony společných skladeb se uskutečnila v Praze na Vinohradech.
Číst dále.
Úspěch v programátorské soutěži!
1.místo Matyáše Hronka z 8.B a 3. místo Tobiáš Brodce ze 7.A. v krajském kola soutěže v programování, který pořádá